Mikropigmentasyon | 3D Kıl Tekniği Kaş | Kalıcı Makyaj | Microblading Eğitimi 1. Basamak

KAŞ YAPIMINDA DÜNYA STANDARTI !

ESTBROWS INTERNATIONAL 

ALTIN ORAN MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ EĞİTİMİ

MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ YAPIMI EĞİTİM SEMİNERİ -TÜRKİYE -İSTANBUL

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : EĞİTİM ARAŞTIRMASI YAPARKEN MUHAKKAK EĞİTİMCİNİN ÇALIŞMALARINI GÖZDEN GEÇİRİN .EĞİTİM GERÇEK ANLAMDA İŞİ BİLEN VE İŞİNE HAKİM OLAN DAN ALINIR.AKSİ HALDE İŞİ BİLMEYENDEN ALINAN EĞİTİMİN ZAMAN,UMUT VE MADDİ KAYIPTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİLDİR.

İNSTAGRAM@mehmetfatihbozkurt

FACEBOOK/MicrobladingAkademisi

MICROBLADING (KIL TEKNİĞİ), FLOATING EYEBROW (KAYAN KAŞ) VEYA EYEBROW EMBROIDERY (KAŞ İŞLEME) OLARAK DA ADLANDIRILIR.

MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ BİR MAKİNE-CİHAZ -PİLLİ ALET VS. KULLANMADAN YAPILIR . Bu eşsiz teknik sırasında pigment birçok tek kullanımlık iğnesi ile sabit, küçük çoklu iğne olan bir kalem aletle uygulanır.  İğneler makinelerde kullanılanlardan üç kat daha ince olmakla birlikte pigment enjeksiyonunun derinliği dermise (alt deri) ulaşmaz.  Son derece ince ve doğal görünümlü bir kıl vuruş etkisi elde edilmektedir.

BU EŞSİZ VE BENZERSİZ TEKNİK GÖZLE FARK EDİLMEYEN UZUN ÖMÜRLÜ SONUÇLAR ELDE EDİLMESİNİ SAĞLAR.MICROBLADING TEKNİĞİNİN ÇEŞİTLERİ.

EĞİTİM PROGRAMI ALTIN ORAN MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİNDEN OLUŞUR 

1. Slide & Tap MANUAL tekniği bir makine kullanmadan uygulanır. Bu teknik yumuşak gölgeleme ile yani derinin içine çok kalın bir bitki bazlı pigment uygulayarak ideal bir kaş biçimi sağlar.  Etkisi gölgeler kullanılarak vurgulamaya benzer ancak büyük farkı etkisinin Ortalama 1-1.5 YIL sürmesidir.  Sonuç son derece doğal ve fark edilmez olur – bir dövme gibi görünmez. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir.  Bu teknik, yeterli miktarda doğal kıl olduğunda hafif bir kaş düzeltmesi (yara ve açıklıkları gizlemek için) gereken müşteriler için en uygunudur.

2. 3D MANUAL tekniği bir makine kullanmadan uygulanır. Bu teknik doğal kıllara özdeş kıllar çizerek, yani derinin içine çok kalın bir bitki bazlı pigment uygulayarak ideal bir kaş biçimi sağlar. Etkisi 1-3 yıl sürer.  Sonuç son derece doğal ve fark edilmez olur – bir dövme gibi görünmez. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik, az miktarda doğal kıl veya önemli ölçüde açıklık ya da yara olduğunda daha dolgun kaşlar isteyen müşteriler için en uygunudur.

  1. MICROBLADING tekniği, ileri MANUEL kaş rekonstrüksiyon tekniği bir makine kullanmadan uygulanır ve çok doğal görünümlü bir sonuç elde edilir.  Doğal kıllara özdeş çizilmiş kılların etkisi birkaç tonda pigmentler ve özel birçok iğneli teknoloji kullanılarak elde edilmektedir. Sonuç 1-1.5 yıl dayanır. Etkisi de doğal kaşların kıllarına çarpıcı biçimde benzerdir. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik mükemmel sonuçlar isteyen müşteriler için en uygunudur.  Bu aynı zamanda neredeyse hiç doğal kaş kılları kalmadığı veya son derece ince olduklarında kaş biçimini tamamen onarmak için de kullanılır.

HER TEKNİK MÜŞTERİLER İÇİN AYRI AYRI SEÇİLİR. ESTBROWS MICROBLADING TEKNİĞİ UYGULAMA YAPILACAK BÖLGEDE  KIL  KALINLIKLARI VE KIL MİKTARINA DAYALIDIR.  AYRICA PİGMENTASYON SONUCUNUN GEÇİCİ (1 YILA Kadar) YA DA KALICI (1-3 Yıla kadar) OLMASININ BEKLENMEKTE OLUP OLMADIĞININ BİLİNMESİ DE ÖNEMLİDİR.

MICROBLADING  ETKİSİ, MÜKEMMELLİK VE KUSURSUZ SONUÇLARA DEĞER VEREN SEÇİCİ MÜŞTERİLER İÇİN ÖNERİLİR. 


MICROBLADING TEKNİĞİ HASSAS VE AĞRISIZ İŞLEMİYLE AYIRT EDİLİRKEN SONUÇ 1-3 YILA KADAR DAYANIR. KALIN BİTKİ PİGMENTLER KULLANILIR.  BUNLAR ZAMANLA RENKLERİNİ DEĞİŞTİRMEZ ANCAK BUNUN YERİNE YAVAŞÇA SOLARLAR. 

ESTBROWS MICROBLADING MANUEL TEKNİĞİN ANA AVANTAJLARI:

1. Prosedür çok daha az ağrılıdır ve bir makineyle olandan daha hızlı yapılır.

2. Çok doğal bir sonuç elde edilir.

3. Bir dövme gibi görünmez.Eski yöntem kaş kontürü ( doldurma) gibi asla görünmez.

4. Bu prosedür için makine kullanılmaz.  Bir kalem aletinin kullanılması el becerisi ve doğru teknik bilgi ile oldukça kolaydır .

6. Son derece ince tek kullanımlık iğneler makinelerde kullanılan en ince iğnelerden 3-4 kat daha incedir.  Bu nedenle “çizilen” kıllar doğal kıllara özdeştir.

7. Renk değiştirmeyen ancak bunun yerine yavaşça solan yoğun pigment kullanılmaktadır.

8. Düzeltme sadece hâlihazırda mevcut sonucu vurgulamak için gereklidir.


ESTBROWS INTERNATIONAL 
AYRINTILI EĞİTİM PROGRAMI:

ALTIN ORAN MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ 

1. Gün: Cilt yapısı. Geçmiş prosedürler ve iyileştirme yönleri.  Kontrendikasyonlar.  Hijyen standartları ve güvenlik gereklilikleri.
Kaş rekonstrüksiyonunun temelleri, teorik ve uygulama kısımları.  Her bir müşteri için kişiselleştirilen kusursuz kaşlar için bir formül.

1. Gün Manuel Slide&Tap Tekniği. Teori, ve Detay izleme

2. Gün Manuel 3D Tekniği Yoğun Çalışma Teori, yapay deri ile uygulama

2. Gün Manuel Teori, yapay deri ile uygulama, ve Gün Sonu Değerlendirme.

2 GÜN BOYUNCA UZM.MEHMET FATİH BOZKURT ‘U SINIRSIZ ÇALIŞMA İLE DETAY İZLEME OLANAĞI .

UNUTMAYINIZ Kİ TEKNİK DETAYLARDA GİZLİDİR.GÖRSEL HAFIZA KAYDI OLDUKÇA ÖNEMLİDİR .

ESTBROWS ALTIN ORAN MICROBLADING TÜRKİYE EĞİTİMLERİ 

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT

ÖZEL EĞİTİM 1 KİŞİ ÜCRETİ 5600 tl +Kdv’dir.

Eğitimlerimizde Katılımcı Sayısı Minimum 1 Kişi  Maksimum 3 Kişi ile sınırlıdır.Eğitim süresince konu ile ilgili her türlü soruyu sorabilme ve tecrübemizden istifade etme imkanı bulacağınız Uluslararası nitelikte bilgilerle dopdolu bir program ile %100 öğretiyor yetiştiriyoruz .Yeter ki öğrenme azminiz olsun ….

ESTBROWS INTERNATIONAL

ALTIN ORAN MICROBLADING EĞİTİMİNE

KİMLER KATILAMAZ ?

EĞİTİME KABUL İÇİN 6 ALTIN KURALIMIZ

1) 2 Günde Profesyonel Uzman Olacağını Düşüneler

2) 2 Günde Uluslararası Sertifika Sahibi Olacağını Düşünenler

3) 2 Günün Sonunda hemen İşyeri açmayı Düşünenler

4) Profesyonelliğin 2 günde  olamayacağını kabul etmeyenler

5) Bu işin Pratik ve el becerisi ile doğru orantılı olduğunu kabul etmeyenler .NOT: Eğitim Sonrası bolca çizim ve Çok çalışarak geliştirilebilir .

6) Bilginin Değerini Bilmeyenler 

6 ALTIN KURAL DIŞINDA KALAN HERKES KATILABİLİR .

ÜCRET AŞAĞIDAKİLERİ İÇERİR: 

1) 2 Gün üst üste,  “Altın Oran Microblading 3D Kıl Tekniği eğitimi

2) Microblading Başlangıç Kiti (ÜCRETSİZ)  EstBrows Micro Pen , Altın Oran Pergeli ( T.P.E PATENT 2015-GE-160565 Mehmet Fatih Bozkurt),İğne,Yapay Deri

3) Eğitim sırasında ücretsiz ürün kullanımı.

4) Eğitim Sonunda Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt ıslak imzası ile Microblading Katılımcı Belgesi

2 GÜNLÜK PROGRAM

Başlama Saati 11:00 –  Bitiş Saati 17:00

Kesin Katılım  için:  1 Hafta Önce Telefonla Arayarak 0212 252 52 41 Gün Tayini Yapılmalıdır.

UYARI: MICROBLADING KIL TEKNİĞİ MAKİNE – CİHAZ – PİLLİ VS .HERHANGİ ELEKTRİKLİ BİR ALET İLE YAPILMAZ.PİYASADA SİZLERDEN GELEN BİLGİYE GÖRE MAKİNE İLE MICROBLADING EĞİTİMİ KIL TEKNİĞİ 3D EĞİTİMİ ADI ALTINDA ELLERİNDEKİ MAKİNELERİ SATABİLMEK İÇİN BU ŞEKİLDE ALDATMACA BİR ŞEKİLDE EĞİTİM VERMEKTEDİRLER.MICROROBLADING İLE İLGİLİ İNTERNETTE OLDUKÇA FAZLA BİLGİ VE AÇIKLAMALAR VAR YOUTUBE TAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 (Dünya Standartı Microblading Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt )

NOT: EĞİTİMLERİMİZ  MESLEKİ YETERLİLİĞİ ARTIRMA EĞİTİMİDİR.EĞİTİMİN TAMAMI MICROBLADING 3D-6D KALICI MAKYAJ KIL  TEKNİĞİ BİLGİ VE BECERİ KAZANDIRMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.UNUTMAYINIZ Kİ DOĞRU BİLGİ SİZİ SONUCA GÖTÜRÜR.

EĞİTİME KARAR VERMEDEN EVVEL EĞİTİMCİNİN ÇALIŞMALARINI MUHAKKAK İNCELEYİNİZ.VE GERÇEKTEN O KİŞİNİN YAPTĞINDAN EMİN OLUN ALACAĞINIZ EĞİTİM KALİTESİNİ BELİRLEYİCİ OLACAKTIR.

instagram@mehmetfatihbozkurt (TAKİP EDİN)

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.SEVGİLERİMİZLE ,

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT

Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurunuz – 

TEL : 0212 252 52 41 den  direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

instagram@mehmetfatihbozkurt

ÇALIŞMALARIMIZI GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN !