Mikropigmentasyon | 3D Kıl Tekniği Kaş | Kalıcı Makyaj | Microblading | Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Misyonumuz

İç ve dış müşteri odaklı bir kurum olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe paralel olarak kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçleri ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.

Vizyonumuz

Kalite Politikamız

İç ve dış müşteri odaklı bir kurum olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe paralel olarak kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçleri ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.

Mikropigmentasyon ve Trikopigmentasyon

Uzm. Mehmet Fatih Bozkurt

Almış Olduğu Bazı Sıradışı Eğitimler

Kişisel gelişim ve donanımını arttırmak için;

  • NLP (Neuro Linguistic Programming) Practitioner
  • NLP (Neuro Linguistic Programming) Master Practitioner
  • NLP (Neuro Linguistic Programming) Trainer
  • NLP (Neuro Linguistic Programming) Master Trainer
  • Usui Reiki 1. Aşama | Usui Reiki 2. Aşama
  • Usui Reiki 3a Aşama| Usui Reiki 3b Aşama
  • Usui Reiki Teacher

Eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.

Hakkımızda

1991 Yılında Kalıcı Makyaj & Medical Tattooing sanatı ile sektörde ilk başlangıcını yaparak o yıllarda mesleği yapan ilk yapan sayılı isimlerdendir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte 2000 li yıllarda profesyonel olarak sıradışı işlemler ile yara, yanık, kesik, vitiligo, meme başı pigmentasyonu gibi günümüz koşullarında bile tıbbi olarak çözümü pek mümkün olmayan rahatsızlıkların kamuflajı Türkiye ve Dünya’da mesleki anlamda ilklerden olmayı başarmıştır.  Kalıcı Makyaj Mikropigmentasyon sanatının anavatanı olan Almanya, Hollanda, Hong Kong, Kore ve Arap Ülkelerine bizzat kendisi giderek konu ile alakalı ARGE ve araştırmalar yapmıştır. Türkiye’de bir meslek olarak kabul edilmesi ile birlikte İGDESO İstanbul Güzellik Uzmanları ve Kalıcı Makyaj Dövmeciler Odası kurulması ile açılan ilk sınavlarda başarı göstererek mesleki olarak yasal yetkinliğini almıştır. Özel bir estetisyenlik okulunda 552 Saatlik görmüş olduğu eğitimi başarı ile tamamlamıştır. İGDESO İstanbul Güzellik Uzmanları ve Kalıcı Makyaj Dövmeciler Odasının aktif bir üyesidir Kalıcı Makyaj ve Mikropigmentasyon Sanatının Türkiye’de duyulmasına önemli ölçüde gerek sosyal medya gerek Tv programları aracılığı ile katkı sağlamıştır. Sayısız yüzlerce düzenlemiş olduğu bireysel seminerlerde bilgi ve tecrübesini aktarmış zaman içerisinde geliştirmiş olduğu teknikleri (MicroPoint, MicroShading, Saç Simülasyonu, TrikoPigmentasyon) gibi mesleki olarak ihtiyaç olan tekniklerin duyulmasına ve sektöre kazandırılmasına vesile olmuştur.
Estetiğin Temelini Oluşturan Altın Oran Kavramının gündem haline gelmesini sağlamış ve bununla birlikte Altın Oran Pergelini yapmış T.P.E (Türkiye Patent Enstitüsü) tarafından patentlenmiştir.
Hali hazırda kalıcı kaş yapımında son nokta olan Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş uygulamasının yine Türkiye’de duyulmasına ve bilinmesine önemli ölçüde katkı sağlamıştır. Binlerce uygulama ve yüzlerce kişiye Microblading ile ilgili eğitimler vermiştir. Türkiye İstanbul Esnaf Odalar Birliği’nin ve IGDESO Güzellik Uzmanları Kalıcı Makyaj Odasının düzenlemiş olduğu ” İşletmeler Üstü Kalıcı Makyaj ve Pigmentasyon ” eğitimine bizzat eğitmen olarak davet edilmiş Trikopigmentasyon (Saç Simülasyonu) eğitimini vermiştir.
Uluslararası 1. Akdeniz P.M.U kongresinde ana sponsor olarak yer almış ve Tüm Dünya’dan gelen uluslararası eğitmenlere Türkiye’nin Dünya’ya açılan markası EstBrows ile tanıştırmıştır ve yine Türkiye’de P.M.U Mikropigmentasyon pigment laboratuvarını kurarak Dünya’nın en kaliteli pigmentleri üretim tesisinin CEO su dur. Üretilen pigmentler Dünya’nın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir. Kullanmış olduğumuz pigmentler üniversite ARGE araştırma merkez laboratuvarlarında dermatolojik olarak test edilmiş, ağır metal testlerinden geçmiş, mikrobiyal testleri yapılmış, alerjen testlerinden geçmiş ve daha bir çok testlerden geçerek insan sağlığı için uygunluğu raporlanmıştır ve ilgili bakanlıklara bildirimi yapılmıştır.

 

Hali Hazırda Bakırköy merkezimizde MikroPigmentasyon, Kalıcı Makyaj, TrikoPigmentasyon (Saç Simülasyonu), MicroBlading, Medikal Pigmentasyon işlemlerini yapmakta ve bireysel seminerleri devam etmektedir.
Saygılarımızla…
EstBrows International
Mikropigmentasyon & Trikopigmentasyon Uzm. Mehmet Fatih Bozkurt