Mikropigmentasyon | 3D Kıl Tekniği Kaş | Kalıcı Makyaj | Microblading | Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

_

Sayın Kullanıcı,

Kalıcı Makyaj & Mikropigmentasyon & EstBrows MicroBlading & Saç Simülasyonu (Scalp Pigmentation) öncesinde estetik ve güzellik kaygıları olan kişiler adına; kaşsızlık sorunu, kalıcı eyeliner, kellik sorunu, dudak renklendirme, meme başı areolası renklendirmesi, vitiligo kamuflajı (pigmentasyonu), yara, yanık ve kesiklerin pigmentini düzeltmek ve yeniden yapılandırmak için yarı kalıcı olarak merkezimizde işlemler yapılmaktadır.
İşbu www.estbrowsinternational.com sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, işbu “Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı” da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.
Estbrows International “Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı” başlığı altındaki bilgilerde ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Estbrows Internationa’ın değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Estbrows International sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Sitenin Kullanımı İle İlgili Hükümler

Estbrows International sitesindeki bağlantılar sizi Estbrows International sitesinin dışına götürebilir ve Estbrows International, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Estbrows International, bağlantısının verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Estbrows International veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan üçüncü şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları “oldukları gibi” sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. Estbrows International sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Yasal Uyarı

Estbrows International Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, Uzm. Mehmet Fatih Bozkurt tarafından oluşturulmuş, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

Telif

İşbu sitede yayınlan her türlü metin, görsel, ses, animasyon, video dosyaları ve diğer her türlü materyal ve tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Bu telif hakkı Estbrows International’a aittir ve hiç bir öge ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde kullanılamaz.