Mikropigmentasyon | 3D Kıl Tekniği Kaş | Kalıcı Makyaj | Microblading | Neden ESTBROWS ?

_

Neden ESTBROWS ?

ESTBROWS MICROBLADING 3D KAŞ UYGULAMASI 

PROSEDÜRÜ HAKKINDA 

ESTBROWS, YARI KALICI EL İLE KAŞ ÇİZME MİKROPİGMENTASYON SANATIDIR. KAŞLARIN ŞEKLİ, ALTIN ORAN  (PHI 1.618) VE YÜZ ŞEKLİNE MORFOLOJİSİNE UYGUN OLARAK KUSURSUZCA HESAPLANMAKTADIR. ESTBROWS PİGMENT, STERİL MALZEMELER İLE CİLDİN YÜZEYİNE EPİDERMAL SEVİYEYE NAZİKÇE UYGULANMAKTADIR.

 

ESTBROWS PİGMENT, DOĞAL SAÇ RENGİNE VE CİLT RENGİNE UYACAK ŞEKİLDE PROFESYONELCE TERCİH EDİLMEKTEDİR . İYİLEŞMEDEN SONRA RENK, DAHADA DOĞAL NATUREL GÖRÜNÜR SİMETRİ ESTBROWS ALTIN ORAN PERGELİ (PATENT MEHMET FATİH BOZKURT)KAŞ ÖLÇEKLEMESİ İLE SAĞLANIR VE KAŞIN SİMETRİSİNİ ETKİLEYEBİLECEK MİMİĞE BAĞLI KASLAR MÜŞTERİNİN GÖZLERİ KAPALIYKEN GEVŞEYECEĞİNDEN BU ŞEKİLDEYKEN HESAPLANIR. YÜKSEK GERÇEKLİKTE GÖRÜNÜM ELDE ETMEK İÇİN, ÇİZGİLER HER ZAMAN DOĞAL KIL ÇIKIŞI YÖNÜNDE ÇİZİLMEKTEDİR. BİR MÜŞTERİ ÇOK SEYREK DOĞAL KILA SAHİP OLDUĞUNDA, HACMİ ARTIRAN MİKRO GÖLGELER ELDE ETMEK AMACI İLE MANUEL TEKNİK İLE MAKİNE BİRLEŞTİRİLİR VE BU İKİ TEKNİĞİN BİRLEŞİMİ MICROFEATHERING OLARAK ADLANDIRILIR. UYGULAMA TEK KULLANIMLIK STERİL ALETLER  MALZEMELER İLE GERÇEKLEŞTİRİLİR .ESTBROWS PİGMENTLER EN YÜKSEK STANDARTLARA UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. ÜNİVERSİTE AR-GE ARAŞTIRMA MERKEZ LABORATUVARLARINDA DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞ BAKANLIK BİLDİRİMLERİ YAPILMIŞ GÜVENLİ PİGMENTLERDİR.

 

ÇİZİLEN ÇİZGİLERİN %10 İLA %15’İ ARASI İLK UYGULAMADAN SONRA 2 TON RENK KAYBI OLABİLECEĞİ İHTİMALİNDEN ,TAMAMLAMA İLK  UYGULAMADAN BİR AY SONRA YAPILIR.TAMAMLAMA YANİ İKİNCİ SEANS HER MÜŞTERİ İÇİN DEĞİL İHTİYAÇ HALİNDE YAPILIR. ESTBROWS UYGULAMASI KALICILIK SÜRESİ CİLT YAPISI İLE DEĞİŞKEN OLARAK BİR İLA BİR BUÇUK YIL ARASI KALICIDIR . MICROBLADING ADI ALTINDA YAPILAN AMATÖR UYGULAMALAR İLE KARIŞTIRILMAMALIDIR .UYGULAMAYI YAPAN KİŞİNİN TECRÜBESİ KULLANILAN MALZEME CİLT YAPISI HEPSİ BİRBİRİ İLİNTİLİ KALICILIK SÜRESİNİ ETKİLEYEN FAKTÖRLERDİR.

 

CİLDİN KENDİNİ ONARMA SÜRESİ 28 GÜN DE TAMAMLANIR. DOLAYISIYLA KONTROL SEANSI 1 AY SONRA OLUR .İHTİYAÇ HALİDE EKSİLMELER VAR İSE HER KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR .TAMAMLAMA YAPILIR VE İŞLEM SONLANMIŞ OLUR .

 

UYGULAMA SIRASINDAKİ NEREDEYSE HİÇ ACI HİSSEDİLMEZ .BAZI MÜŞTERİLER ACIYI KAŞLARINI ALDIRIRKEN HİSSETTİKLERİ ACI İLE KIYASLARKEN, ÖN YARGI İLE GELENLER VE REGL DÖNEMLERİNDE OLAN MÜŞTERİLER HASSASİYETİ FAZLA OLABİLİR. KREM VEYA SIVI ŞEKLİNDE HAFİF BİR ANESTEZİ KULLANMAK MÜMKÜNDÜR. ACI HİSSEDİLMEZ .

SAĞLIKLA KALIN …. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ….